Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1978 yılından bu yana Çiçek Yağ - Has Un ve Yem Fabrikaları A.Ş. bünyesinde hizmet veren Balıkesir Has Un, kısa zamanda yaptığı yatırımlarla ikinci markası Balıkesir Un’u pazara sunmuş, sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bugün Türkiye'nin dört bir yanında unlu mamul işletmecilerinin güvenle kullandığı bir marka olan Balıkesir Un, buğday unu konusunda pek çok pazarda lider konumdadır.

Çiçek Yağ - Has Un ve Yem Fabrikaları A.Ş.; 30000 m²'lik açık, 9800m²'lik kapalı alana kurulu modern üretim tesisi, 36000 ton buğday depolama tesisi ve uzman kadrosu ile günlük 400 ton un üretimi gerçekleştirmektedir.

Önce kalite ve gıda güvenliği anlayışı ile gerçekleştirilen üretimi faaliyetleri, Uluslararası Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri gerekliliklerine uygun olarak titizlikle sürdürülmektedir.

Balıkesir Un, sahip olduğu vizyonu ve değerleri ile girişimci ve yenilikçi yapısını her geçen gün bir adım öteye taşıyarak, maksimum müşteri memnuniyeti için faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.